KopiaAPPLICATIONDEADLINE-2

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Drodzy uczestnicy,

na tej stronie postaramy się udzielać odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące przebiegu konkursu. Jeśli jednak nie znaleźliście tu odpowiedzi na nurtujące Was pytanie piszcie do nas na adres konkurs@bachsolocompetition.pl

JAK PRZYGOTOWAĆ NAGRANIE?

  1. Obraz powinien obejmować  całą sylwetkę skrzypka/altowiolisty w ujęciu profilu z prawej strony,
    a sylwetkę wiolonczelisty w ujęciu frontalnym.
  2. Nagrania należy dokonać w całości i umieścić w jednym pliku, rejestrując części utworu zgodne z regulaminem dla danej specjalności jedna po drugiej. Nie dopuszczamy cięć reżyserskich.
  3. Nagranie należy umieścić na portalu youtube.com

JAK UDOSTĘPNIĆ NAGRANIE KONKURSOWE?

  1. Link do zrealizowanego nagrania należy przesłać za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.bachSOLOcompetition.pl

CZY PROGRAM MUSI ZOSTAĆ WYKONANANY Z PAMIĘCI?

  1. Program drugiego etapu (przesłuchania w Poznaniu) musi zostać wykonany z pamięci natomiast podczas dokonywania nagrań VIDEO do przesłuchań pierwszego etapu dopuszczamy wykonanie programu z nut.

CZY MUSZĘ ZAGRAĆ WSZYSTKIE POWTÓRKI?

  1. Bardzo prosimy o nierealizowanie powtórek, zarówno w nagraniach video, jak i w czasie przesłuchań drugiego etapu na żywo w Poznaniu.

ĆWICZENIE PODCZAS PRZESŁUCHAŃ KONKURSOWYCH?

  1. Podczas przesłuchań II etapu konkursu uczestnicy będą mieli zagwarantowaną salę do ćwiczenia minimum na 60 minut przed planowanym terminem prezentacji. Dodatkowo będą dostępne sale do ćwiczeń w budynku szkoły, jednak ich ilość jest ograniczona.

ZAKWATEROWANIE W POZNANIU

  1. Organizatorzy nie pośredniczą w zakwaterowaniu uczestników. Najbliżej położonym obiektem hotelem od szkoły jest HOTEL ŚRÓDKA.

REGULAMIN KONKURSU i REPERTUAR KONKURSOWY